Dzień Ziemi

sesja2

Praca Eli Sikory z IIA LO zajęła drugie miejsce w konkursie plastycznym

W piątek 22 kwietnia uczniowie naszej szkoły oraz innych gliwickich gimnazjów i liceów mieli okazje uczestniczyć w ósmej Międzyszkolnej Sesji Przyrodniczo-Artystycznej „Na leśnych ścieżkach”, która odbyła się w Starej Kuźni (Nadleśnictwo Kędzierzyn). Program sesji obejmował indywidualny konkurs przyrodniczy – rozgrywany osobno dla uczniów GM i LO – plener artystyczny oraz zajęcia z pracownikami Nadleśnictwa – m.in. zwiedzanie ścieżki edukacyjnej. Uczniowie i ich opiekunowie mieli także okazję odpocząć w plenerze, cieszyć się wiosenną pogodą i wspólnym posiłkiem. Wśród zwycięzców wszystkich trzech, rozgrywanych w ramach sesji, konkursów znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum i liceum: Jan Karmański z 3c zajął III miejsce w konkursie przyrodniczym dla uczniów GM, Elżbieta Sikora z IIA zajęła II miejsce w konkursie plastycznym, a Anna Koźmińska z IIC zwyciężyła w konkursie przyrodniczym dla uczniów LO.

M. Sochacka, D. Jankowska, J. Krzysteczko

Odsłony: 2390