Śpiewamy, malujemy, piszemy...

finaly

22 kwietnia odbyły się uroczyste finały aż trzech konkursów międzyszkolnych: Piątego Gliwickiego Konkursu Piosenki „Ze śpiewem przez Unię Europejską”, Piątego Gliwickiego Konkursu Plastycznego „Zakątki Unii Europejskiej – najciekawsze, najpiękniejsze” oraz XIII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Nie piszę do szuflady”.

A oto nagrodzeni w tych konkursach – nie zabrakło wśród nich uczniów naszej szkoły.

Piąty Gliwicki Konkurs Piosenki „Ze śpiewem przez Unię Europejską”

I miejsce: Zofia Serafin, SP nr 38, opiekunki: p. Magdalena Żyła i p. Magdalena Irzykowska-Bursakowska
II miejsce: Maja Stepanik, SP nr 27 przy ZSO Nr 13, opiekunka: p. Małgorzata Kopeć
III miejsce: Dawid Jałowiecki, SP nr 38, opiekunki: p. Magdalena Żyła i p. Magdalena Irzykowska-Bursakowska

Piąty Gliwicki Konkurs Plastyczny „Zakątki Unii Europejskiej – najciekawsze, najpiękniejsze”

I miejsce: Karolina Kąkol, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska
I miejsce: Agnieszka Lazar, ZSO Nr 13, opiekunka: p. Beata Smuga
II miejsce: Julia Prokop, ZSO nr 13, opiekunka: p. Beata Smuga
III miejsce: Dominika Dudek, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska
Wyróżnienie: Agata Bromer, GM nr 19, opiekunka: p. Karina Kucharska
Wyróżnienie: Krystyna Ignatowicz, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska
Wyróżnienie: Wiktoria Jaszewska, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska
Wyróżnienie za technikę wykonanej pracy: Paulina Bucher, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska
Wyróżnienie za technikę wykonanej pracy: Karolina Aleksander, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Danuta Jankowska

XIII Międzyszkolny Konkurs Literacki „Nie piszę do szuflady”

Poezja szkół ponagimnazjalnych:
I miejsce: Marek Przygrodzki, GCE, opiekunka: p. Aleksandra Maliszewska
Wyróżnienie: Maja Śmietanka, IV LO, opiekunka: p. Joanna Soremba
Wyróżnienie: Natalia Kuberska, V LO, opiekunka: p. Katarzyna Czaplicka

Proza szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce: Arkadiusz Kasperczyk, GCE, opiekunka: p. Aleksandra Maliszewska
II miejsce: Elżbieta Bylica, V LO, opiekunka: p. Katarzyna Czaplicka
Wyróżnienie: Artur Gad, GCE, opiekunka: p. Aleksandra Maliszewska

Poezja gimnazjum:
I miejsce: Natalia Sobel, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Alicja Ciura
II miejsce: Kaja Bajura, GM nr 7 przy ZSO 4, opiekunka: p. Alicja Ciura

Proza gimnazjum:
I miejsce: Julia Juszczyk, GM nr 5, opiekunka: p. Beata Karkowska
II miejsce: Krzysztof Grabowski, GM nr 3, opiekunka: p. Ilona Przybysławska-Pałka
III miejsce: Rafał Górka, GM nr 3, opiekunka: p. Edyta Krasińska

Specjalne wyróżnienie: Małgorzata Kanicka, SP, opiekunka: p. Irena Kanicka

Wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Odsłony: 2460