klasa osma

Pożegnanie klasy 8 SP

Dzwon szkolny zabił uroczyście już o 8:00, aby rozpocząć uroczyste pożegnanie roku szkolnego 2021/2022. Spotkaliśmy się wtedy z uczniami klas 4-8 SP oraz licealistami. Podczas apelu szczególnie ciepło pożegnaliśmy klasę ósmą, życząc jej powodzenia i szczęścia na dalszej drodze edukacji. Uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom, obsłudze szkoły i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie w tym jakże trudnym minionym roku szkolnym.

Tradycyjnie pani dyrektor wraz z wychowawcami rozdała świadectwa z wyróżnieniem. Przyznała także vouchery uprawniające do odbycia kursu obsługi drukarki 3D, ufundowane przez firmę EMT-Systems, z którą w tym roku bardzo owocnie współpracowaliśmy. Otrzymali je uczniowie, którzy najbardziej wyróżnili się swoją postawą w tym roku szkolnym – byli to: Adam Tarczyński z klasy IB, Szymon Kloś z IIA, Filip Durczyński IIIA i Juliusz Nyga z IIIB.

W trakcie apelu uczniowie obejrzeli także film o bezpieczeństwie w czasie wakacji, aby pamiętali, że podczas wypoczynku, wśród radości i nowych wrażeń, należy również zachować zdrowy rozsądek i dbać o bezpieczeństwo swoje i innych.

Po krótkiej części artystycznej uczniowie rozeszli się do klas wraz z wychowawcami na kilka ostatnich w tym roku szkolnym wspólnych chwil .

Wszystkim życzymy bardzo udanych i bezpiecznych wakacji. Wypoczywajcie i dbajcie o siebie!

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.