Mini MasterChef

masterchef

27 kwietnia 2016 r. uczniowie klasy 2b GM: Łukasz Charmułowicz, Łukasz Głowacki, Rafał Macalik i Paweł Szczepaniak wzięli udział w międzyszkolnym Konkursie Gastronomicznym dla uczniów szkół gimnazjalnych „Mini MasterChef”, który odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach.

Konkurs polegał na przygotowaniu przez dwuosobowe zespoły wylosowanych potraw. Nasi uczniowie wylosowali do przygotowania tę samą potrawę, tj. sakiewki aromatyczne. Po upływie wyznaczonego czasu jurorzy konkursu dokonali degustacji i oceny wszystkich potraw, a następnie możliwość ich spróbowania mieli uczestnicy i opiekunowie. Spośród 15 zespołów rywalizujących ze sobą wyłoniono jedną zwycięską parę konkursu „Mini MasterChef”. Uczniowie z naszego gimnazjum, mimo że nie wygrali, to zaprezentowali się wyśmienicie. Gratulujemy!

D. Krzak

 

Odsłony: 2338