Jesteśmy pozytywni dla życia!

pozytywni

24 kwietnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu w Forum Gliwice – inauguracji akcji pozyskiwania potencjalnych dawców szpiku wraz z fundacją DKMS pt. „Pozytywni dla życia”. Impreza ta odbyła się w ramach kampanii Pozytywni.Gliwice.pl.

Nasi gimnazjalni wolontariusze pomagali maluszkom wyczarować wspaniałe zwierzątka z kolorowych balonów. Przedstawiciele VII LO (Wiktoria Jaros, Paweł Serwotka, Agata Dubrowska, Monika Mazur, Sandra Naum) oraz Gimnazjum Nr 7 (Urszula Marszałek) pokazali swój niezwykły talent wokalny, taneczny i muzyczny.

Chór naszego gimnazjum wraz z uczniami z SP 23 wykonał „Hymn Pozytywnych”. Młodzież spędziła wyjątkowe, niedzielne popołudnie w Forum pod opieką aktywnych nauczycieli: Małgorzaty Pragi, Gabrieli Gałuszki, Izabeli Sikory, Beaty Boryckiej oraz Anety Kroll. Brawo – jesteśmy pozytywni dla życia!

A. Kroll