Sukces Franciszka!

Franek Stefanek

Absolwenci naszej szkoły często odnoszą spektakularne sukcesy na gruncie zawodowym. Zawsze z ogromną przyjemnością informujemy o nich naszych czytelników.

Tym razem swoimi osiągnięciami pochwalił się nam Franciszek Stefanek, który był uczniem zarówno naszego gimnazjum, jak i liceum. Franciszek jest obecnie na ostatnim roku psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Został właśnie laureatem XIII edycji konkursu „Wyróżnienia JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego” za osiągnięcia naukowe. Jest to wyjątkowa nagroda, uhonorowano w ten sposób bowiem zaledwie 11 studentów i 8 doktorantów UŚ.

Franciszek jest już autorem kilku artykułów naukowych, z czego jeden został opublikowany w wysoko cenionym czasopiśmie naukowym. Zrealizował także autorski projekt naukowy w konkursie Grantów Rektora, którego efektem będzie wkrótce kolejna publikacja. Aktywnie uczestniczył w realizacji trzech innych projektów naukowych, wystąpił również na trzech konferencjach naukowych, m.in. podczas XVI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Kulturotwórcza funkcja gier”.

Franciszku, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odsłony: 360