Czy to baśń, czy legenda?

basn

Pod takim hasłem przewodnim odbyły się w naszej bibliotece zajęcia czytelnicze w ramach Październikowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zaproszeni do czytelni uczniowie klas 2a, 2b, 3a i 3b mieli okazję przypomnieć sobie i dowiedzieć się, jakie tytuły baśni, legend znajdują się w naszym księgozbiorze. Biorąc też udział w zgadywance literackiej, mogli sprawdzić swoją pamięć i wiedzę. Nasi młodsi czytelnicy wykazali się poprawną aktywnością czytelniczą. Wszystkich uczestników w doskonały humor wprowadzili starsi uczniowie LO, przedstawiciele koła teatralnego RING, którzy na wesoło urozmaicili nasze zajęcia inscenizacją „Księżniczki na ziarnku grochu.” Bardzo dziękujemy za to naszej młodzieży oraz pani Dagmarze Malinowskiej, opiekunce koła teatralnego. Występujący mają już swoich pierwszych młodszych fanów.

Nasza biblioteka ogłosiła też konkurs czytelniczo-plastyczny związany z tematyką zajęć dla klas 2 i 3 SP. Informacje u wychowawców oraz w bibliotece szkolnej. Zapraszamy wszystkich do nas i na naszą stronę: http://bibliotekazso4gliwice.blogspot.com/

Kliknij, aby zobaczyć film oraz więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Maria Ochman

Odsłony: 498