Współpraca z Wydziałem Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej

wspolpraca politechnika

Miło nam poinformować, że kilka dni temu nasza szkoła nawiązała kolejną współpracę z Politechniką Śląską.

Tym razem podpisaliśmy umowę z Wydziałem Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej. W ramach współpracy nasi uczniowie będą mieć okazję poznać przede wszystkim nowo utworzone kierunki realizowane na tym wydziale, tj. geodezję i kartografię, geoinżynierię i eksploatację surowców, inżynierię bezpieczeństwa oraz rekultywację i zagospodarowanie terenów poprzemysłowych.

Umowę podpisali: z ramienia Politechniki Śląskiej – dziekan Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej, prof. dr hab. Franciszek Plewa – oraz dyrektor ZSO 4, Joanna Grzybowska.

Cieszymy się, że nasi uczniowie zyskali kolejną szansę na poszerzenie swojej wiedzy :)