Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSO4 – Powiedz „Hej” zamiast „Hejt”

hej zamiast hejt

27 lutego 2020 r. uczniowie z klas 1-7 SP uczestniczyli w spotkaniu poświęconym zagadnieniom bezpiecznego korzystania z Internetu. Pedagog Aneta Kroll zapoznała uczniów z zagrożeniami cyberprzemocy oraz omówiła tematykę hejtowania i konsekwencje takiego działania. Nasza młodzież zapoznała się także z możliwościami uzyskania pomocy w sytuacjach trudnych, związanych z korzystaniem z różnych urządzeń multimedialnych. W czasie apelu rozstrzygnięto konkurs plastyczny Stop cyberprzemocy. Powiedz „Hej” zamiast „Hejt”, koordynowany przez Danutę Jankowską. Łącznie powstało ponad 100 prac. Wyróżnione prace ozdobiły nasze atrium.

Lista nagrodzonych prac:
I miejsce: Karolina Krawczyszyn 7a

II miejsce: Emilia Gawryluk 5a
III miejsce: Piotr Grodzicki 7a

Wyróżnienia:
1a: Lena Dworaczek, Dominika Mosur

1b: Zofia Juriewicz, Wiktoria Polak
2a: Wojciech Szolc, Zuzanna Liszka, Agnieszka Michalska
2b: Jakub Jacaszek, Amelia Litwin, Zuzanna Walaszczyk
3a: Barbara Gresik
3b: Piotr Fedyniak-Dusza, Dominik Poziemski, Oliwier Musioł
5a: Gaja Kalinowska
6a: Oliwia Kozera, Maja Lasota, Karolina Dudek, Roksana Rybaczuk
7a: Julia Kloś, Julia Chmielowska, Zofia Trojanowska
IA LO: Emilia Rupacz

Hasłem przewodnim tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu jest hasło: „Działajmy razem”. Przestrzegając pewnych zasad, razem możemy tworzyć bezpieczną cyberprzestrzeń – przypomina pedagog Aneta Kroll.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Odsłony: 1265