Kolejny raz jesteśmy wśród tysiąca najlepszych liceów w Polsce!

brazowe liceum 2020

Z wielką radością i dumą informujemy, że w najnowszym rankingu „Perspektyw” – największego portalu edukacyjnego – nasze liceum powtórzyło ubiegłoroczny sukces i ponownie znalazło się wśród tysiąca najlepszych liceów w Polsce. W porównaniu z rokiem ubiegłym poprawiliśmy nasze notowania o pięć miejsc i obecnie zajmujemy 976. miejsce w Polsce (na ponad 3,5 tys. liceów). Wśród gliwickich liceów nadal zajmujemy 7. miejsce (na 17 szkół tego typu). Na tak wysokie miejsce w rankingu wpływ miała przede wszystkim wysoka zdawalność egzaminu maturalnego – zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych.

Dzięki temu wyróżnieniu możemy szczycić się tytułem „Najlepsze liceum w Polsce – Brązowa Szkoła 2020”.

Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez VII LO tak wysokiego wyniku.

Odsłony: 1604