Naprawdę MAMY TALENT!

Mam talent

6 grudnia po raz kolejny mieliśmy okazję przyjrzeć się najbardziej utalentowanym uczniom naszej szkoły. Tego dnia odbył się bowiem szkolny turniej mikołajkowy „Mam talent”, przygotowany przez panie Iwonę Krawczyk i Małgorzatę Pragę.

Podczas imprezy wręczono również podziękowania. Otrzymały je Amelia Litwin z klasy 2b oraz Julia Chmielowska z klasy 7a – za godne reprezentowanie szkoły w konkursie plastycznym „Romskie bajanie” – oraz klasa 8a, która zebrała najwięcej maskotek w akcji „Daj misiaka dla dzieciaka”.

Występy naszych artystów oceniały panie: Danuta Jankowska, Małgorzata Balińska i Katarzyna Sabo-Kołodziej. A byli to:

1. Katarzyna Starościak IIB, Patrycja Thomalla IIB – piosenka „Miasteczko cudu” – II miejsce
  2. Agata Czampik IC – utwór „Say Something”
  3. Radosław Staneczek 6a – break dance
  4. Aleksandra Szolc 5a – piosenka „Valery”
  5. Marcel Leśniewski 3a – piosenka „Zagrajmy w Minecraft” – nagroda publiczności
  6. Wojciech Szolc 2a – taniec
  7. Milena Jamrozińska 5a – piosenka „Hallelujah”
  8. Maria Zdańska IC, Weronika Januszkiewicz IC – piosenka „ Love Yourself” – III miejsce
  9. Aleksandra Klencz IC, Maria Zdańska IC – piosenka „Stay”
  10. IB – taniec
  11. Zofia Trojanowska 7a – piosenka „O mnie się nie martw”
  12. IIB – taniec – I miejsce

To był bardzo przyjemny i radosny dzień.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.