Czytaj PL – największa akcja promująca czytelnictwo

czytaj

kodqr

Czytaj PL to największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce. Przez cały listopad w aplikacji Woblink będzie można czytać i słuchać 12 bestsellerowych książek zupełnie za darmo. By otrzymać do nich dostęp, wymagane będzie jedynie zeskanowanie kodu QR w aplikacji z jednego z tysięcy plakatów rozwieszonych w całej Polsce, głównie w szkołach, bibliotekach, domach kultury i przystankach komunikacji miejskiej.

Na dodatek będzie możliwość zaproszenia do akcji 5 osób. Zaproszone osoby nie będą musiały skanować kodu, by móc cieszyć się darmowym dostępem do książek. Akcja startuje 1 listopada i będzie trwać cały miesiąc.

ZACHĘCAMY! Nasza biblioteka również przyłączyła się do tej akcji!

Plakaty wiszą w kilku miejscach w naszej szkole – z tych plakatów można zeskanować kod QR i czytać za darmo!

Zaglądaj na stronę akcja.czytajpl.pl oraz Facebook akcji, ponieważ osoby korzystające z akcji będą miały szansę na nagrody!

KLIKNIJ, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych w akcji książkach.

Odsłony: 1382