To już koniec - zakończenie roku szkolnego 2018/2019

wyroznienia

19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Po raz pierwszy nasze mury opuścili absolwenci klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 4 i po raz ostatni – gimnazjaliści z Gimnazjum nr 7. Życzymy im dużo szczęścia oraz tego, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Jak zwykle w atrium odbyło się uroczyste pożegnanie, w trakcie którego uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Były one wręczane przez panią dyrektor Joannę Grzybowską i wychowawców klas. Impreza pożegnalna prowadzona była przez uczniów klasy 7 SP (apel dla klasy 8 SP i klas 3 GM) oraz IIA i IIB LO (pozostałe klasy).

Wrażeń artystycznych dostarczyli nasi absolwenci oraz uczennice klas IA i IB LO. Za efekty świetlne i nagłośnienie odpowiadali uczniowie IIA LO. Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 749