Wizyta pani Mai z Etiopii

Etiopia

Koniec roku szkolnego to nie koniec atrakcji w naszej szkole. Tuż przed wakacjami odwiedziła nas pani Maja, która dotarła do naszego kraju aż z dalekiej Etiopii. Z dużą przyjemnością odwiedziła nasze przedszkolaczki, podziwiając ich zaangażowanie i osiągnięcia w zakresie j. angielskiego oraz odpowiadając na liczne pytania maluszków. Przedszkolaczki zachwyciły gościa swoim entuzjazmem, otwartością i serdecznością. Przygotowały też laurkową niespodziankę. Trudno było się rozstać, ale na spotkanie czekali już uczniowie klasy 4a, którzy mieli mnóstwo pytań i również im czas spotkania z gościem minął zbyt szybko, aby zadać niezliczone pytania i dowiedzieć się wszystkiego. Także uczniowie klasy 3c byli świetnie przygotowani do spotkania i zadawali ciekawe pytania dotyczące np. różnic co do liczenia czasu.

W Etiopii jest obecnie rok 2011, więc pani Maja, przybywając do nas, odbyła podróż w przestrzeni, ale i w czasie :) Warto było, bo również uczniowie klasy 3c byli pod wrażeniem otwartości i serdeczności naszego gościa. Dziękujemy serdecznie za możliwość nawiązania serdecznych kontaktów polsko-etiopskich :)

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 1572