Zdrowe drugie śniadanie

sniadanie

21 marca 2019 r. uczniowie kl. 2b SP oraz kl. IIIC LO o profilu biologiczno-chemicznym ciekawie powitali wiosnę. Swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania wykazali w praktyce, przygotowując drugie śniadanie w postaci kanapek. W akcję zaangażowały się również panie z naszej stołówki i przygotowały twarożki z brzoskwiniami, jogurty naturalne z posypką orzechową oraz koktajl bananowo-truskawkowy. Podczas przerwy uczniowie szkoły nie tylko podziwiali efekt końcowy, ale również degustowali i wyrażali kulinarne opinie. 

Wszystko wyglądało kolorowo, a co najważniejsze – smakowało.

Mamy nadzieję, że po takiej akcji każdy już wie, jak ważny w naszym żywieniu jest pierwszy posiłek dnia, czyli śniadanie.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą kulinarną przygodę.

Uczniowie ze swoimi wychowawczyniami, paniami: Beatą Bomastik i Małgorzatą Kogut

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 1647