Międzyszkolny Konkurs Leksykalno-Gramatyczny z Języka Niemieckiego

22 stycznia 2016 roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Leksykalno-Gramatyczny z Języka Niemieckiego. Do konkursu zgłosiło się 11 szkół. Test trwał 60 minut i zawierał zadania gramatyczne, leksykalne oraz reakcje językowe. Pisało go 30 uczniów. Nasza uczennica Nicola Sołtysek z klasy IIIC LO znalazła się w pierwszej dziesiątce, a najlepsze wyniki uzyskali:

1. Paulina Ligocka z Liceum Filomata
2. Silke Andra z IV LO w Gliwicach
3. Daniel Ficon z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gliwicach
4. Justyna Konior z ZSO 10 w Gliwicach

Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy! Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy również w przyszłym roku. Organizatorkami były panie: Ewa Cichońska, Patrycja Ogonowska i Elżbieta Piotrowska.

E. Piotrowska

Odsłony: 2521