Dziewięcioro Wspaniałych!

Imiejsca

18 grudnia 2018 r. zapisał się złotymi zgłoskami w historii dokonań artystycznych uczniów VII LO. Tego dnia uczestniczyli oni w uroczystej gali Wojewódzkiego Turnieju Artystycznego, na której z rąk organizatorów otrzymali nagrody:

- Alex Pulda z klasy III B za zajęcie I miejsca w konkurencji żywego słowa za monolog z „Wariata i zakonnicy” Witkacego;

- Urszula Marszałek, Agata Polok, Alex Pulda z klasy III B za zajęcie I miejsca w konkurencji piosenki za wspaniałą interpretację „Miasta”;

- Koło Teatralne RING w składzie: Dominika Kordek i Alex Pulda (IIIB), Marta Homa, Natalia Wiśniewska i Karol Laksa (wszyscy z IIIC), Krzysztof Bączkowski i Tytus Stolarski (obaj z IA) za zajęcie I miejsca w konkurencji małych form teatralnych za przedstawienie „Najdłuższa podróż” na podstawie fragmentów „Alchemika” i „Małego Księcia”.

Gratulujemy z całego serca!

Odsłony: 1517