Ósmoklasiści i gimnazjaliści na wycieczce zawodoznawczej

GCE1

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 9 listopada nasi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach. Celem wizyty było zapoznanie się uczniów z zawodami, w których szkoła kształci, poznanie laboratorium chemicznego, pracowni mechatronicznej i fryzjerskiej. Pod czujną opieką miłych nauczycieli i uczniów Centrum nasza młodzież wzięła udział w doświadczeniach i ćwiczeniach. Czas spędzony na zajęciach był okazją do poznania umiejętności i niezbędnych kompetencji do wykonywania danego zawodu.

Szybkim krokiem wróciliśmy do naszej szkoły, by z całą społecznością ZSO 4 włączyć się do bicia rekordu dla Niepodległej we wspólnym zaśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego”.

Życzymy naszym uczniom przemyślanych i trafnych decyzji na drodze dalszej kariery edukacyjno-zawodowej.

B. Ozga-Strzyż

Odsłony: 1523