Jest takie święto, które obchodzimy tylko raz w życiu…

…a w każdym razie na pewno nie chcielibyśmy obchodzić go częściej :)   To Dzień Maturzysty.

dzien maturzysty

W naszej szkole odbył się 5 stycznia 2016 r. Dzień ten przebiegł w atmosferze wesołej zabawy, tegoroczni maturzyści mieli bardzo pomysłowe i kreatywne przebrania. Finałem zabawy była część artystyczna przygotowana przez maturzystów. Uczniowie wcielili się w postacie sławnych gwiazd, odtwarzając ich role w znanych teledyskach. Do zabawy w quizie pt. „Matura to bzdura” zaproszono absolwentów VII LO. Zabawa była bardzo udana!

A już dwa dni później maturzyści znowu się bawili - tym razem podczas studniówki.

studniwka

Tegoroczni maturzyści VII Liceum Ogólnokształcącego spotkali się w pamiętny dla nich wieczór 7 stycznia 2016 r. w niezwykłej scenerii Leśnej Perły w Rudzińcu.

Studniówka trwa zaledwie jedną noc, ale jest to noc niezwykła i wspaniała, bo niepowtarzalna. Uczniowie uświetnili tę magiczną noc wytwornymi wieczorowymi strojami. Dyrekcja, wychowawcy oraz pedagodzy szkoły zaszczycili swą obecnością tę wyjątkową imprezę. Świetna zabawa trwała aż do rana!

I. Sikora