Artystycznym okiem

konkursy plastyczne

W ostatnim czasie nasi uzdolnieni uczniowie reprezentowali szkołę w powiatowych konkursach plastycznych i fotograficznych. Niektórym udało się zdobyć wyróżnienia i nagrody.

Sara Bradel z klasy IIC LO uzyskała II miejsce w konkursie plastycznym „Jesteśmy trzeźwi, jesteśmy wolni”. Magdalena Rolnik z 2c GM zdobyła II miejsce w konkursie fotograficznym „Piękno środowiska naturalnego”. Aleksandra Gorczyca z 2d zajęła III miejsce w IX świątecznym konkursie plastycznym „Ręcznie malowana bombka”, a Karolina Kąkol z 2d została wyróżniona w tym samym konkursie. Aleksandra Gorczyca i Karolina Kąkol zostały również wyróżnione w VIII konkursie plastycznym „Aniołkowe spotkania”. Natomiast Katarzyna Bortnowska z klasy 3b GM uzyskała wyróżnienie kwalifikujące do wystawy w X Międzynarodowym Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży 2015 – Bytom Sileziany.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Opiekunką uczennic jest pani Danuta Jankowska.

D. Jankowska