Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

najlepsi absolwenci

Na zdjęciu najlepsi absolwenci w każdej klasie: Julia Nyga, Kacper Strukowski i Magdalena Kozera wraz z panią dyrektor, Joanną Grzybowską

22 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Rok pełen zmian, rok pełen nowych doświadczeń, rok pełen sukcesów. Rok trudny, ale satysfakcjonujący. Rok, który na pewno na długo zapadnie nam w pamięć.

Na początek, o 8:00 rano, pożegnaliśmy trzecie klasy gimnazjum. Wyróżniliśmy najlepszą absolwentkę, Julię Nygę z 3a, która zdobyła najwyższą średnią w szkole (5,44). Nagrody otrzymali także Kacper Strukowski z 3b i Magdalena Kozera z 3c, którzy uzyskali najwyższe wyniki w swoich klasach. Uroczyście wręczono także świadectwa z wyróżnieniem, doceniono pracę wolontariuszy, mediatorów oraz naszej złotej klasy sportowej i innych sportowców. Nie zabrakło podziękowań, kwiatów i łez wzruszenia.

Żegnając naszych absolwentów, życzymy im powodzenia w nowych szkołach.

Godzinę później rok szkolny zakończyli uczniowie klasy 7 SP, klas 2 GM oraz klas I i II LO. Tutaj również uhonorowano tych, którym udało się zdobyć świadectwa z wyróżnieniem.

Oba apele poprowadzili uczniowie klas 2: Iga Wietecha z 2c i Grzegorz Kocur z 2b. Program artystyczny zapewniło niezawodne trio: Urszula Marszałek, Agata Polok i Alex Pulda z IIB oraz nasze objawienie recytatorskie, czyli Stanisław Cieślak i Juliusz Nyga z 7a. Apele przygotowały panie Patrycja Ogonowska i Magdalena Sochacka. Wszystkim im (a także ekipie nagłośnieniowców) serdecznie dziękujemy.

A wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zasłużonego odpoczynku :)

O zakończeniu roku najmłodszych uczniów naszej szkoły napiszemy osobno :)

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Odsłony: 1903