Wojewódzki Turniej Młodych Talentów

konkurs talentowKoło teatralne RING po raz kolejny wzięło udział w artystycznych zmaganiach w VIII Wojewódzkim Turnieju Młodych Talentów organizowanym przez Gliwickie Centrum Edukacyjne pod honorowym patronatem Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Cechu Rzemiosł Różnych. 1 grudnia ponad 100 uczestników prezentowało swoje umiejętności w kilku kategoriach. Koło teatralne VII LO współzawodniczyło w trzech: żywego słowa, małych form teatralnych i piosenki. 14 grudnia wszyscy uczestnicy zgromadzeni w auli GCE oczekiwali na werdykt jury.

Koło RING zajęło trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach:
- żywego słowa (Joanna Michalik IIIA LO);

- piosenki (Sandra Naum IIA LO);
- małych form teatralnych (Koło RING w składzie: Agnieszka Ampulska, Jacek Rotkegel, Aneta Kujawska, Franciszek Stefanek, Sandra Naum, Seweryn Gałecki, Sargis Davtyan, Natalia Pietrasz, Natalia Marczyk, Delfina Plesińska, Anna Trynduś).

Opiekunkami Koła Teatralnego RING są panie Dagmara Malinowska i Magdalena Mikołajczyk-Jodko.

D. Malinowska, M. Mikołajczyk-Jodko

Odsłony: 2630