Sportowe Ligi Międzyszkolne w piłce nożnej

Zakończyły się jesienne rundy Sportowych Lig Międzyszkolnych w piłce nożnej.

Gimnazjum nr 7 uplasowało się w środku tabeli. Najwięcej meczy rozegrali: Jakub Sikora, Kacper Cebo, Szymon Budzowski, Sebastian Karwala, Bartłomiej Wróbel, Łukasz Głowacki, Mateusz Jastrowicz. Nieco gorzej poszło uczniom VII LO, ale chodzą słuchy, że na wiosnę chłopaki planują marsz w górę tabeli. Liceum reprezentowali: Jakub Szwala, Maciej Klimowicz, Łukasz Gawron, Wojciech Lisowski, Krzysztof Zelek, Jakub Kabała, Marcel Mizera, Michał Lebiedziński. Rozgrywki odbywały się na różnych halach sportowych w Gliwicach, w tym na obiektach naszej szkoły.

Opiekunem obu zespołów oraz koordynatorem całych rozgrywek jest pan Maciej Jureko. Liga sponsorowana jest przez Urząd Miasta Gliwice.

M. Jureko
Odsłony: 2421