Wspólne chwile uczniów 8a na kręgielni 🎳

kregle1

W dniu 13 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 8a wraz z wychowawczynią Anetą Kroll oraz rodzicami spędzili wspólne chwile na kręgielni. Na zakończenie nauki w szkole podstawowej potrzebowaliśmy wspólnej zabawy z humorem i smakołykami. Był tort 🎂 i pizza 🍕.

Razem z nami była pani dyrektor Joanna Grzybowska, która wsparła nas wszystkich dobrym słowem 😽 i pozytywną energią do dalszego działania 🌈.

Czas nauki w naszej szkole był dla nas wyjątkowy. Szybko minęły nam te 3 wspólne lata. Teraz przed nami wybór dalszej drogi edukacyjnej. Nie zapomnimy o słowach naszej wychowawczyni: „Pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Nie ma drugiej takiej osoby jak TY. Zdobywaj dalej świat...”.

Dziękujemy za wspólne, niezapomniane chwile 🌞

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

uczniowie 8a z wych. Anetą Kroll

Odsłony: 191