Superczytelnicy biblioteki szkolnej SP 4!

czytelnicy

Nasze spotkania czytelnicze w październiku były okazją do podsumowania czytelnictwa wśród uczniów szkoły podstawowej za rok szkolny 2020/2021. Ubiegły rok – jak wiadomo – był związany z nauczaniem zdalnym, hybrydowym, a dla naszej biblioteki był również okresem realizacji projektu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2016-2020”. Dzięki otrzymanej dotacji biblioteka szkolna mogła uzupełnić tytuły z kanonu lektur, ale też zakupić dodatkowo książki z listy życzeń naszych czytelników. W związku z tym cieszy nas ogromnie, że nasi użytkownicy cały ten czas korzystali z naszego księgozbioru i kontynuują wypożyczanie książek, a czytanie – jak się okazuje – jest przyjemnością i może wciągać.

Miło jest nam ogłosić, że SUPERCZYTELNIKIEM ubiegłego roku został uczeń klasy 3a SP, Mateusz Drożdżał.
NAJLEPSZYMI CZYTELNIKAMI zostały również uczennice i uczeń klasy 3a SP: Hania Juriewicz, Dominika Mosur, Jakub Rutkowski.

Gratulujemy serdecznie superwyników również całej klasie 3a oraz wychowawczyni, p. Magdalenie Lebok.

Zachęcamy DO CZYTANIA i zapraszamy do biblioteki szkolnej: http://bibliotekazso4gliwice.blogspot.com/

Maria Ochman