Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

koniec roku

Kolejny rok szkolny właśnie dobiegł końca, ale szczególnie zapisze się on w pamięci klasy 8a SP. Uczniowie tej klasy przyszli bowiem dwa lata temu w mury naszej szkoły, a większość nauki ze względu na sytuację epidemiologiczną spędzili, ucząc się niestety w formie zdalnej. Mimo to świadectwo z wyróżnieniem uzyskało aż siedmioro uczniów, czyli prawie 1/3 klasy. Są to: Julia Chmielowska, Piotr Grodzicki, Julia Kloś, Karolina Krawczyszyn, Emil Pająk, Magda Ratyna i Bartosz Szymczyk. Dodatkowo Julia Chmielowska, Piotr Grodzicki i Emil Pająk otrzymali stypendium za wyróżniające wyniki w nauce (przypomnijmy, że byli oni finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych z chemii i geografii), zaś Magda Ratyna – za sukcesy sportowe, o których wielokrotnie informowaliśmy.

25 czerwca br. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego ósmoklasiści wraz z ze swoimi rodzicami godnie pożegnali dyrekcję, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Nie zabrakło wzruszeń, łez, pięknych życzeń i kwiatów złożonych na ręce dyrekcji i nauczycieli.

Życzymy absolwentom szkoły podstawowej, aby zdobyta wiedza i umiejętności zaowocowały w kolejnym etapie edukacji, przed którym stoicie. Życzymy Wam dostania się do wymarzonej szkoły i aby dokonane przez Was wybory okazały się trafne.

Życzymy Wam, drodzy absolwenci, zasłużonego i radosnego wypoczynku.

Odsłony: 439