Aktywnie żegnamy stary rok

aktywnie egnamy rok

Uczniowie kl. 8a SP doskonale wiedzą, że każda okazja jest dobra, aby się zmobilizować do aktywności fizycznej. Tym razem postanowiliśmy wykonać coś sportowego jeszcze w starym roku. W dwie soboty, 28 listopada 2020 r. oraz 5 grudnia 2020 r., kto mógł, zjawił się na zbiórce przy szkole, by wystartować pieszo - pierwszym razem do Parku Chorzowskiego, drugim do Lasku Łabędzkiego. Tam, w otoczeniu pięknej przyrody, pospacerowaliśmy, dotleniliśmy się i zrelaksowaliśmy. Ci uczniowie, którym nie udało się z nami spotkać z powodu różnych panujących przeszkód, wykonali aktywność w swoim zakresie.

To był bardzo mile spędzony czas, przerywnik w naszym zdalnym nauczaniu.

Pozdrawiamy, do zobaczenia na leśnych szlakach!

Uczniowie kl. 8a z panią z wychowania fizycznego

Odsłony: 683