Konkursy czytelniczo-plastyczne – podsumowanie

okladka

Pod koniec października zakończyły się dwa konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną:
- „By się czytać innym chciało, zrób ilustrację wspaniałą! Moja ulubiona książka, bohater książki – ilustracja” – udział wzięli uczniowie klas 1 i 2 SP oraz grupy „0”
- „By czytać się chciało, zrób okładkę wspaniałą! Moja ulubiona książka – projekt okładki” – dla uczniów klas 3 i 4 SP.

Bardzo dziękujemy uczniom za liczny udział, w sumie wpłynęło ponad pięćdziesiąt prac plastycznych. Uczestnicy wykonali swoje projekty, wykorzystując różne techniki, bardzo pomysłowo, kreatywnie i starannie. Prace przedstawiają bohaterów, ilustracje różnych tytułów książek, co nas bardzo ucieszyło i jest dowodem na to, że uczniowie czytają i chętnie sięgają po literaturę. Wszystkie projekty uczniów zostały wystawione na korytarzach klas 1-3 SP i w czytelni biblioteki szkolnej.

Gratulujemy wyróżnionym, ale wszystkim uczestnikom jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałe prace.

Maria Ochman

Odsłony: 841