Pasowanie na nowych czytelników biblioteki szkolnej ZSO 4 - SP 4

pasowanie biblioteka

W minionym tygodniu na zajęcia czytelnicze do naszej biblioteki szkolnej zostały zaproszone klasy 2a i 2b SP.

Uczniowie zostali przywitani w czytelni, zapoznali się z obowiązującym w bibliotece regulaminem, zasadami wypożyczania oraz z „Życzeniami książki”. Następnie młodzi czytelnicy odgadywali bajkowe zagadki, rozpoznawali też po atrybutach bohaterów bajek i książek dla dzieci. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością lektur, zdali test czytelnika i zostali oczywiście przyjęci w poczet nowych użytkowników biblioteki szkolnej. Pierwsze książki zostały już wypożyczone. Bardzo nas to cieszy :)

Zachęcamy i zapraszamy uczniów innych klas do odwiedzin biblioteki i wypożyczania nowości książkowych zakupionych w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Cały czas dokupujemy i uzupełniamy nasz księgozbiór. Bieżące informacje w zakładce NPRC i na naszej stronie.

Maria Ochman

Odsłony: 875