Mikołajki na sportowo

mikkl3

3 grudnia 2019 r. na naszej hali sportowej odbyły się mikołajki dla klas 3a i 3b SP. Uczniowie podczas zmagań sportowych pokazali, co to znaczy gra „fair play”, współpraca w drużynie i wspaniała zabawa.

Organizatorką turnieju była pani Małgorzata Kogut.

mikolaj

mikkl2

5 grudnia 2019 r. odbyły się natomiast mikołajki dla klas 2a i 2b SP.

Dzieci rozpoczęły oczywiście od rozgrzewki, następnie podzieliły się na 4 zespoły
i wylosowały naklejki z symbolami Mikołaja. W sportowych rozgrywkach wzięły więc udział następujące drużyny: reniferki, czapki Mikołaja, worki z prezentami i sanie Mikołaja.

Zadania nie były trudne i dzieci poradziły sobie doskonale w „sadzeniu kartofli”, kozłowaniu piłki i wykonały bezbłędnie zadanie matematyczne.

Na zakończenie otrzymały słodkie prezenty i dyplomy dla klas za udział i wspaniałą zabawę.

Organizatorką turnieju była pani Izabela Sikora.

renifer

Tego samego dnia odbył się również turniej siatkówki dla klas pierwszych liceum, podczas którego uczniowie pokazali swoje umiejętności sportowe i wspaniale się bawili.

Tego dnia wszyscy byli wygranymi.

Turniej organizowały panie: Gabriela Gałuszka, Małgorzata Kogut, Joanna Schön.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.