Festiwal Miasta Gliwice

festiwal miasta

7 i 8 września 2019 r. miał miejsce Festiwal Miasta Gliwice. O godz. 12.00 imprezę rozpoczęła Wielka Parada, która barwnym korowodem przeszła z Rynku ulicami Zwycięstwa i Barlickiego, do Parku Chopina. W paradzie tej wzięli również udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 1-3 oraz klasy 0. Z dumą maszerowali pod transparentem ZSO 4, reprezentując szkołę i dzielnicę Szobiszowice.

W parku dzieci miały możliwość uczestniczenia w zabawach, obejrzenia występów artystycznych i teatralnych, pokazów mody oraz koncertów. Zuzia Hupka z klasy 3b zaprezentowała się na scenie tanecznie, zaś Michał Hasydżak z klasy 3a z dumą pozował do zdjęć z piłkarzami z klubu Piast Gliwice Frantiskiem Plachem, Tomaszem Mokwą i Gerardem Badią.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym dzieciom i ich rodzicom.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Odsłony: 1407