Czwartoklasiści potrafią ratować życie

pomoc

3 czerwca 2019 r. klasa 4a SP uczestniczyła w I Konferencji Naukowej Dzieci i Młodzieży, która odbywała się na Politechnice Śląskiej na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej. W konferencji pod hasłem „Nowoczesny Przemysł, Świadome Ratownictwo” uczestniczyły przedszkolaki i uczniowie z 13 różnych placówek z województwa śląskiego.

Konferencję otworzyła uczennica klasy 4a, Aleksandra Szolc, która zaśpiewała piosenkę „The Other Side”. Uczniowie klasy – Bartosz, Piotrek i Ben – przedstawili scenkę pokazującą zasady udzielania pomocy przedmedycznej – pozycję boczną bezpieczną. Wszyscy otrzymali dyplomy i statuetki. W przygotowania do prezentacji zaangażowani byli wszyscy uczniowie klasy z wyróżnieniem Janka, Damiana, Oli i Judyty. Naszych uczniów wspierała p. dyrektor J. Grzybowska. Uczniów do prezentacji scenki przygotowała p. M. Zawada ze wsparciem p. G. Gałuszki i p. J. Schön.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

M. Zawada

Odsłony: 1595