Warsztaty zdrowego żywienia

kulinaria

W dniach 28 i 29 maja uczniowie klasy 7 i 8 naszej SP 4 na zaproszenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 brali udział w warsztatach żywieniowych.

Na spotkaniu w ramach projektu „Edukacja żywieniowa” uczniowie mieli okazję dowiedzieć się sporo nowinek na temat odżywiania i sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Pod czujnym okiem pań prowadzących sami przygotowywali bardzo zdrową i smaczną granolę oraz kolorowe, owocowe szaszłyki.

Następnie w przyjemnej atmosferze odbyła się konsumpcja pysznego jedzonka i pakowanie na wynos dla każdego z uczniów. Na zakończenie wszyscy otrzymali ciekawe książki o tematyce związanej ze spotkaniem, m.in. „Nowoczesne zasady zdrowego odżywiania”, „Żywienie człowieka”, które posiadamy również w naszej bibliotece szkolnej.

Warsztaty były bardzo ciekawe i udane, mamy nadzieję skorzystać z nich również za rok.

KLIKNIJ, aby obejrzeć film.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Oprac. M. Ochman

Odsłony: 1644