Pasowanie na nowych czytelników biblioteki szkolnej ZSO 4

bibioteka

Do naszej biblioteki szkolnej na zajęcia biblioteczne zostały zaproszone klasy 1a i 1b SP.

Uczniowie zostali przywitani w czytelni, a potem zwiedzili całą bibliotekę, zapoznali się też z obowiązującym w bibliotece regulaminem, zasadami wypożyczania oraz z „Życzeniami książki”. Następnie przyszli czytelnicy odgadywali zagadki, rozpoznawali wylosowane przez siebie atrybuty z różnych bajek i książek dla dzieci. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością lektur, zdali test czytelnika i zostali w ten sposób przyjęci w poczet nowych użytkowników biblioteki szkolnej. Pierwsze książki już zostały wypożyczone, co nas bibliotekarzy bardzo cieszy, zachęcamy i zapraszamy pozostałych uczniów do odwiedzin biblioteki szkolnej i na stronę http://bibliotekazso4gliwice.blogspot.com/

M. Ochman

Odsłony: 1539