Walentynkowo

walentynki2

Samorząd szkolny w walentynki nie próżnował. Ogromną popularnością cieszyła się poczta walentynkowa. Poza tym mogliśmy zasmakować domowej roboty pyszności. Dla łasuchów były pieczone przez nas ciasta, a dla zwolenników opcji fit – świeżo wyciskane soki! Każdy znalazł w ten dzień coś dla siebie.

Życzymy wszystkim cudownych walentynek.

Podsumowanie pierwszego semestru 2019/2020

certyfikaty

W piątek, 7 lutego 2020 r. odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr. Samorząd uczniowski przedstawił kolegom i koleżankom, jak się kształtują wyniki ich pracy. Okazało się, że na pochwałę zasługują klasy 5a oraz IIIB za najwyższą średnią w szkole. Najlepszą frekwencją popisały się natomiast klasy 6a oraz IB. Wyróżnione klasy otrzymały certyfikaty. 35 uczniów zapracowało z kolei na certyfikat indywidualny!

XI Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

sejmik

5 marca 2019 r. w Katowicach odbyła się XI Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Brała w niej udział także Wiktoria Bartosiewicz z klasy IIC, która – jak pamiętamy – od tego roku pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Młodzieżowej Rady Miasta Gliwice.

Podczas spotkania omawiano nowe projekty, zwracając szczególną uwagę na potrzeby uczniów szkół podstawowych i wpływu środowiska na ich rozwój.

Magiczny Mikołaj

elfy2

Jak co roku maluchy z zaprzyjaźnionego przedszkola mogą liczyć na pomoc naszego samorządu. Uczniowie klasy IIIB z ogromną przyjemnością wcielili się w role Mikołaja, aniołków i elfów oraz wzięli udział w mikołajkowej zabawie.

Kwiecista akcja samorządu uczniowskiego

kwiaty1

Samorząd uczniowski chętnie pomaga naszym przedszkolakom, uczy najmłodsze dzieci tańczyć, pomaga w różnych akcjach, a 31 października uczniowie klasy IIIB LO zaangażowali się w akcję przesadzania kwiatów.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Poznajcie nowy Samorząd Uczniowski

samorzad uczniowski

Przedstawiamy reprezentantki naszego samorządu!

Nową przewodniczącą została Julia Kawala z klasy IIIC, a jej zastępcą - Wiktoria Bartosiewicz z klasy IIC. Od dziś stają się powierniczkami Waszych problemów, sekretów i planów.