XI Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

sejmik

5 marca 2019 r. w Katowicach odbyła się XI Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Brała w niej udział także Wiktoria Bartosiewicz z klasy IIC, która – jak pamiętamy – od tego roku pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Młodzieżowej Rady Miasta Gliwice.

Podczas spotkania omawiano nowe projekty, zwracając szczególną uwagę na potrzeby uczniów szkół podstawowych i wpływu środowiska na ich rozwój.

Magiczny Mikołaj

elfy2

Jak co roku maluchy z zaprzyjaźnionego przedszkola mogą liczyć na pomoc naszego samorządu. Uczniowie klasy IIIB z ogromną przyjemnością wcielili się w role Mikołaja, aniołków i elfów oraz wzięli udział w mikołajkowej zabawie.

Kwiecista akcja samorządu uczniowskiego

kwiaty1

Samorząd uczniowski chętnie pomaga naszym przedszkolakom, uczy najmłodsze dzieci tańczyć, pomaga w różnych akcjach, a 31 października uczniowie klasy IIIB LO zaangażowali się w akcję przesadzania kwiatów.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Poznajcie nowy Samorząd Uczniowski

samorzad uczniowski

Przedstawiamy reprezentantki naszego samorządu!

Nową przewodniczącą została Julia Kawala z klasy IIIC, a jej zastępcą - Wiktoria Bartosiewicz z klasy IIC. Od dziś stają się powierniczkami Waszych problemów, sekretów i planów.