babcia4

Babciu, cześć! Zdrowia moc życzę Ci, teraz chodź,
rękę daj, kości zardzewiałe rozruszamy.
Zamiast śpiewać babci «Sto lat»,
tańczę z babcią rock and rolla…

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 22 stycznia w grupie zerowej odbyła się wspaniała impreza. Na wstępie dzieci przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami. Wychowawczyni złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z panią Karoliną Juriewicz przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

Jeszcze raz wszystkim babciom i dziadkom życzymy sto lat!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.