Zmiany są zależne od Ciebie!

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyło się inspirujące spotkanie z wyjątkowym gościem pod tytułem: „Zmiany są zależne od Ciebie! Weź odpowiedzialność za swoje życie i śmiało podążaj za marzeniami!”.

Odwiedził nas pan Juan Zumeta z Fundacji Phoenix Time, który w swoim dorobku sportowym może pochwalić się tytułem brązowego medalisty Mistrzostw Świata w street liftingu oraz tytułem dwukrotnego medalisty Mistrzostw Polski w tej samej dziedzinie sportu.

Na co dzień jest cenionym trenerem personalnym, masażystą, trenerem mentalnym oraz trenerem żywienia.

Zumeta4

Pan Juan Zumeta na podstawie swojej historii wskazał drogi, jak radzić sobie z trudnościami, na które napotykamy w życiu, i jak przeobrazić je w determinację do przemiany. Zumeta5

W spotkaniu wzięli udział uczniowie LO, którzy ze skupieniem i uwagą przysłuchiwali się słowom pana Zumety, a po spotkaniu licznie ustawili się w długiej kolejce, aby móc porozmawiać z naszym gościem.

Zumeta1

Zumeta2