Euroweek 2023

W dniach od 16 do 20 grudnia uczniowie klas IIA, IIB, IIIB, IIIC oraz IVA po raz kolejny wzięli udział w warsztatach Euroweek – Szkoła Liderów w Międzygórzu. Tym razem nasi uczniowie mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych wraz z wolontariuszami z Zimbabwe, Kolumbii, Włoch, Panamy oraz Gruzji.

Euroweek1

Warsztaty były przepełnione pracą twórczą naszych uczniów, począwszy od krótkich scenek po występy muzyczne.

Euroweek7

Euroweek6

Euroweek8

Euroweek9

Euroweek10

Nie zabrakło także udoskonalania sztuki prezentacji czy debat oksfordzkich. 5 dni upłynęło nie tylko pod kątem szlifowania umiejętności językowych, ale również kształtowania w naszych uczniach wartościowych postaw opartych na otwartości, tolerancji, empatii czy akceptacji. A wszystko to w atmosferze wzajemnego szacunku i dobrej zabawy.

Euroweek2

Euroweek3

Euroweek4

Euroweek5

Opiekę nad naszymi uczniami pełnili: p. Joanna Schön, p. Danuta Pawłowska-Król, p. Karolina Jarzmik, p. Anna Wita, p. Magdalena Lebok oraz panowie: p. Maciej Jureko oraz p. Szymon Fijałkowski.