Pożegnanie maturzystów

klasy III

27 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku klas III LO.

Pani dyrektor Joanna Grzybowska po przywitaniu zaproszonych gości oraz wszystkich zebranych wręczyła statuetki dwójce uczniów z najwyższą średnią, a następnie podziękowała uczniom pracującym na rzecz szkoły i odnoszącym sukcesy (SUPERSIÓDEMKI).

Dalej pani dyrektor wręczyła podziękowania uczniom, którzy – doceniając naszą szkołę – uczęszczali zarówno do naszego gimnazjum, jak i liceum. Następnie troje najlepszych abiturientów otrzymało stypendium, promesę oraz Złoty Indeks z rąk przedstawiciela Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gliwicach, przedstawiciela Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oraz przedstawiciela Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podziękowania otrzymali także nasi nieugięci sportowcy, wspaniali wolontariusze, zdolni aktorzy z koła RING, matematycy, a także rodzice, którzy pomagali szkole.

Później wręczono świadectwa z wyróżnieniem i pozostałe.

Dalej świetnie bawiliśmy się na przedstawieniu o przedmaturalnych zmaganiach pt. „Koszmary maturzysty”, a potem na gali wręczania „Indywidualności siódemki” w pięciu kategoriach: śmieszek, największa gaduła, wyrośnięty przedszkolak, aktywista, lawirant.

Następnie głos zabrała przewodnicząca samorządu szkolnego, zaśpiewał wzruszająco nasz duet, a na koniec abiturienci dziękowali wszystkim za wszystko :)

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku oraz pod linkiem.

Odsłony: 401