Studiuj w Anglii zaproszenie

Gorąco zapraszam licealistów II i III klas, szczególnie zainteresowanych studiowaniem w Anglii, aby zgłosili się do szkolnego doradcy zawodowego (sala 36). Godziny pracy można znaleźć m.in. na stronie naszej szkoły.

Ponieważ są jeszcze wolne miejsca na spotkanie w ramach programu na OTK 19 X, tj. czwartek, więc będę Was zapisywać do 16 października.
Można również to zrobić poprzez pocztę elektroniczną, ale osobiście także należy się do mnie zgłosić celem doinformowania.

Drogi uczniu, bądź przedsiębiorczy i działaj, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
Wszystkie spotkania, zajęcia i warsztaty organizowane z zakresu doradztwa zawodowego w naszej szkole i poza szkołą są całkowicie bezpłatne.

Serdecznie Was zapraszam
Barbara Ozga-Strzyż