Spotkania ze specjalistami

specjalisci.m

Pomóżmy Wiktorii!

puszka

Klasa IIB zaangażowała się w pomoc na rzecz jednej z podopiecznych Fundacji Różyczka. Już jutro będziecie mogli przyłączyć się do akcji zorganizowanej przez naszych licealistów. Polega ona na zbiórce puszek aluminiowych.

Akcja została przedłużona do poniedziału, 21 maja. Puszki zbieramy w atrium szkoły, wyjściu ewakuacyjnym (patrząc od głównego wejścia - na skos przez atrium).

Dla klasy, która odda najwięcej puszek, przewidziany jest certyfikat. Podobny certyfikat otrzyma uczeń, który przyniesie największą liczbę puszek.

Pomóżmy wspólnie Wiktorii!

Test kompetencji językowych

23 maja o godzinie 15:00 w sali nr 65 odbędzie test kompetencji językowych dla kandydatów do klasy 7 dwujęzycznej.

Obecność obowiązkowa!

Grajmy i tańczmy dla Hospicjum

hospicjum

Nowy plan lekcji

Od poniedziałku 7 maja 2018 r. obowiązuje nowy plan lekcji.

Uwaga, maturzyści!

W piątek rozpoczynamy egzaminy maturalne. Wszyscy zdający są zobowiązani do przyjścia o godzinie 7:50.

UWAGA! Osoby, które piszą w sali gimnastycznej, wchodzą od strony głównego wejścia do hali. Ci, którzy piszą w sali nr 2 (tj. sali szermierczej), wchodzą wejściem bocznym od strony boiska.

Wybierz (naszą) szkołę

nowiny

W bieżącym numerze „Nowin Gliwickich” ukazał się bezpłatny dodatek „Wybierz szkołę”. Specjalny dodatek redakcja zadedykowała uczniom, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. W numerze można znaleźć przydatne informacje dotyczące zasad rekrutacji, konkursy i ofertę gliwickich szkół, w tym także naszej szkoły.

Przypominamy, że trwa nabór zarówno do Szkoły Podstawowej nr 4 i do VII Liceum Ogólnokształcącego. W przyszłym roku szkolnym w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach zostaną otwarte oddziały przedszkolne, zerówka, klasy 1-6 oraz klasa 7 dwujęzyczna. Naukę będzie można też kontynuować w klasie 8. Kandydaci do klas I liceum ogólnokształcącego mogą z kolei wybrać profil humanistyczny z innowacją dziennikarską lub klasę matematyczno-przyrodniczą z elementami biotechnologii.

Zapraszamy na łyk zdrowia

koktajl

Uczniowie klas 2a, 2b, 2c wraz z wychowawcami zapraszają serdecznie 26 kwietnia 2018 r. (tj. w najbliższy czwartek) do atrium szkoły na pyszne świeże, zdrowe i bogate w witaminy koktajle własnej roboty :)

Egzamin gimnazjalny

egzamin

Jutro, tj. 18 kwietnia, nasi trzecioklasiści zaczynają zmagania z egzaminem gimnazjalnym. Mocno trzymamy za nich kciuki i życzymy uzyskania... 600%

Zbiórka dla świetlicy

gry

Uwaga! Zbieramy używane książki, zabawki, gry itp. dla naszej szkolnej świetlicy. Można je przynosić do pani Katarzyny Sabo-Kołodziej do sali 61.

W imieniu maluchów dziękujemy