Bezpłatne zajęcia szermierki japońskiej

Informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach organizuje bezpłatne zajęcia szermierki japońskiej prowadzone przez sensei Edwarda Pieczarę.

szermierka

Zebranie Rady Szkoły

Dyrekcja Szkoły ZSO nr 4 gorąco zaprasza przedstawicieli Rady Rodziców niżej wymienionych klas na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Szkoły, które odbędzie się dnia 19 września br. o godzinie 17.30 w sali 35 obok pokoju pedagogów.

Zapraszamy rodziców z klas:
1a SP, 2b SP, 4a SP, 7a SP, 8a SP, 3a GM, 3b GM, IB LO, IIB LO, IIC LO, IIIA LO.

Fundacja Wspierania Młodych Talentów Muzycznych „Młodzi Muzycy” zaprasza!

Celem Fundacji Wspierania Młodych Talentów Muzycznych „Młodzi Muzycy” jest poinformowanie dzieci i młodzieży, a także ich rodziców o możliwości skorzystania ze wsparcia. Fundacja zaprasza na stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje: http://mlodzimuzycy.pl/.

Osobą do kontaktu z ramienia Fundacji jest pan Jan Baytel (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

mlodzi muzycy

Gliwicki Piknik Militarny

Miasto Gliwice zaprasza.

piknikmilitarnyplakat

Rządowy program „Dobry start”

Rada Ministrów Rozporządzeniem z dnia 30 maja 2018 r. (Dz. U. 2018 poz. 1061) ustanowiła rządowy programu „Dobry start”, w ramach którego rodzice, opiekunowie dzieci uczących się w szkołach (za wyjątkiem szkoły policealnej, szkoły dla dorosłych) otrzymają 300 zł na wyprawkę szkolną.

Wnioski o wypłatę świadczenia można składać w formie:
- elektronicznej za pośrednictwem platformy E-PUAP oraz bankowości elektronicznej (analogicznie jak wnioski o świadczenie 500+)
- papierowej w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Górnych Wałów 9 – parter

Termin składania wniosków upływa 30 listopada 2018 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach zachęca do pilnego składania wniosków w celu uzyskania świadczenia w krótkim terminie.

Nowy plan lekcji

Od poniedziałku 10 września 2018 r. obowiązuje nowy plan lekcji.

Informacje Samorządu Uczniowskiego

Spotkanie samorządów klasowych odbędzie się 7 września o godz 11:30 (przerwa po 4. lekcji) w sali 61.

Uwaga, kandydaci do Samorządu Uczniowskiego!
Do 10 września, do godz 9:40, do sali 61, do p. Katarzyny Sabo-Kołodziej należy dostarczyć plakaty wyborcze + zgodę rodziców na wykorzystanie wizerunku.

Wybory do samorządu uczniowskiego odbędą się 18 września.

Koło teatralne RING zaprasza!

Jutro (środa, 5 września), na dużej przerwie, w sali nr 60 odbędzie się spotkanie obecnych aktorów koła teatralnego RING, a także kandydatów na aktorów :)

Serdecznie zapraszamy!

M. Balińska & D. Malinowska

Konferencja Rady Pedagogicznej

UWAGA, zmiana! Konferencja Rady Pedagogicznej odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 8:30.

Organizacja początku nowego roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek, 3 września, w następujących godzinach:

- 9:00 - uczniowie klas 4, 7, 8 SP, klas 3 GM oraz wszystkich klas LO;
- 10:00 - dzieci z oddziałów przedszkolnych (grupa 3-, 4-, 5- i 6-latków), uczniowie klas 1, 2 SP.

UWAGA, uczniowie klas I LO po apelu piszą test kwalifikujący do odpowiedniej grupy z języka angielskiego - prosimy o przyniesienie długopisów.

We wtorek, 4 września, uczniowie klas 1-4 SP przychodzą na lekcje wg planu.

Pozostali uczniowie przychodzą na godzinę 9:00 na zbiórkę przed mszą św., która rozpocznie się o godzinie 9:30. Po mszy, od lekcji 4. (10:45), zajęcia odbywają się wg planu lekcji.