Zebranie rodziców dzieci z klas 1 SP oraz rodziców dzieci z grup przedszkolnych

Zebranie organizacyjne rodziców uczniów z klas 1a i 1b odbędzie się 27 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 17:00.
UWAGA, prosimy o przyniesienie 2 zdjęć legitymacyjnych dziecka.

Zebranie dla rodziców dzieci z grup przedszkolnych (3-, 4-, 5- i 6-latków) odbędzie się 28 sierpnia (wtorek) o godzinie 17:00.

Zapraszamy.

Informacja dla kandydatów do VII LO

Lista przyjętych do VII LO zostanie wywieszona w piątek, 13 lipca, o godzinie 10:00 przy głównym i przy bocznym wejściu do szkoły.

Wyniki matur

Wyniki matur będą dostępne w szkole od wtorku, 3 lipca, od godziny 12:00.

UWAGA RODZICE DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA!

Bardzo prosimy o kontakt ze szkołą i podanie orientacyjnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu. Można zrobić to osobiście, telefonicznie (32 270-55-57) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie w wiadomości imienia i nazwiska dziecka, jego wieku oraz godzin, w których będzie przebywać w przedszkolu.

Przypominamy, że przedszkole będzie otwarte w godzinach od 6:30 do 16:30.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 22 czerwca w godzinach:
- 8:00 - dla klas 3 GM;
- 9:00 - dla klasy 7 SP, klas 2 GM oraz klas I i II LO;
- 10:00 - dla klas 1 SP.

Zapraszamy na giełdę używanych podręczników!

Jeżeli któryś uczniów klas II LO chciałby odsprzedać swoje podręczniki kolegom z klas I LO, to zapraszamy w poniedziałek, 18 czerwca, na lekcji 2. i 3. do atrium szkolnego.

Dobry start - ważna informacja dla rodziców

dobry start

Kliknij, aby pobrać bardziej szczegółową ULOTKĘ.

Zostań członkiem Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego

list forum

Kliknij, aby pobrać FORMULARZ.

(Bezpieczne) wakacje już blisko

bezpieczne wakacje