Gliwickie Targi Edukacyjne

targi

Zdrowe drugie śniadanie

dietetyka

Już niedługo wiosna, warto zadbać więc o nasz organizm osłabiony nieco po zimie. Z tej okazji po raz kolejny w naszej szkole będzie miała miejsce akcja „Zdrowe drugie śniadanie”. Tym razem uczniowie klasy IIIC LO o profilu biologiczno-chemicznym podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z klasą 2b SP, przygotowując wspólnie kanapki. Propozycję zdrowego odżywiania przedstawi również nasza stołówka szkolna.

Zapraszamy społeczność szkolną na degustację 21 marca na przerwie po trzeciej lekcji.

uczniowie z wychowawcami

Zebranie Rady Szkoły

Dyrekcja ZSO nr 4 gorąco zaprasza nauczycieli i uczniów, którzy są w Radzie Szkoły, oraz przedstawicieli Rady Rodziców niżej wymienionych klas na czwarte w tym roku szkolnym Zebranie Rady Szkoły, które odbędzie się dnia 12 marca br. o godzinie 16.15 w sali 43 (I piętro).

Spotkanie związane będzie z promocją naszej szkoły.

Zapraszamy rodziców z klas:
1a SP, 1b SP, 2a SP, 2b SP, 4a SP, 7a SP, 8a SP, 3a GM, 3b GM, 3c GM, IB LO, IIB LO, IIC LO, IIIA LO.

Zapraszamy zaangażowanych w działalność Rady Szkoły uczniów z klas:
7a SP, 8a SP, 3a GM, 3b GM, IA LO, IB LO, IIC LO, IIIC LO.

Ferie

ferie

Zdjęcie pochodzi ze strony https://pixabay.com

Dyrekcja ZSO 4 życzy wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych, psychicznego odpoczynku i relaksu na 100%.

Do zobaczenia 25 lutego 2019 roku!

Daj coś kolorowego

Przyłączmy się wspólnie do akcji!

kolory

Mistrzostwa Gliwic w Narciarstwie Alpejskim

narciarstwo

W dniu 6 marca 2019 na stoku Skolnity/Wisła Centrum odbędą się Mistrzostwa Gliwic w Narciarstwie Alpejskim dla uczniów szkół podstawowych w rocznikach 2004-2011 oraz uczniów klas gimnazjalnych w roczniku 2003, pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Organizatorem zawodów jest klub narciarski Sikret Gliwice.

Informacje o zapisach, organizacji zawodów i podziale na grupy wiekowe znajdują się w załączonym REGULAMINIE i na plakacie zawodów.

Udział dzieci w zawodach jest bezpłatny, dodatkowo organizator zapewnia odpłatnie transport na zawody.

Jan Góral wiceprezes Sikret Gliwice - organizator zawodów
Mariusz Kucharz - NED UM Gliwice

Bezpieczne ferie 2019

dopalacze

Konkurs fotograficzno-plastyczny Stok nie jest dla bałwanów

Zachęcamy do udziału w konkursie.

balwan1

Zimowy Kiermasz Ofert Pracy

kiermasz pracy

Nowy plan lekcji

Uwaga, od jutra (21 stycznia 2019) obowiązuje nowy plan lekcji.