Święto Rodzinki

swieto rodzinki

14 czerwca odbyło się w naszej szkole Święto Rodzinki przygotowane przez uczniów obu klas pierwszych. Uroczystość uświetniła swoją obecnością pani dyrektor Joanna Grzybowska.

Tym razem dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu o siedmioletnim Wojtku, który marzył, żeby zostać strażakiem. Dorośli twierdzą jednak, że jest na to zbyt mały. I oto przypadek sprawiał, że chłopiec wyniósł z płonącego domu niemowlę i zaalarmował straż pożarną. Ten bohaterski czyn sprawił, że otrzymał od komendanta złoty hełm i tytuł strażaka.

Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy na scenie pięknie prezentujące się również w tańcach w rytmie polki i trojaka.

Na zakończenie wszystkie dzieci rozdały Mamusiom i Tatusiom własnoręcznie przygotowane prezenty niespodzianki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.